kontakt

stěhování Praha

Kostelecká 879
196 00 Praha 9 - Čakovice
Tel.: +420 283 930 222
+420 283 931 221 dispečink
E-mail: hrubymoving@hrubymoving.cz

stěhování Brno

Brněnská 289
664 61 Holasice
Tel.: +420 547 212 626
E-mail: brno@hrubymoving.cz

stěhování Ostrava

Průmyslový areál Homola
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava - Kunčičky
Tel.: +420 596 613 969 skype
E-mail: ostrava@hrubymoving.cz

poptávka

Zeptejte se na CENU!


Stěhování uměleckých předmětů, stěhování klavírů, uměleckých sbírek a knižních fondů s HrubyMOVING s.r.o.
Pobočky Praha, Brno, Ostrava

Stěhování uměleckých předmětů, sbírek umění, exponátů, klavírů, vzácných knižních fondů, archivů nebo knihoven je podmíněno zkušenostmi, maximální opatrností a pečlivostí zacházení.

Stěhování uměleckých předmětů Praha, Brno, OstravaPatříme mezi specialisty v oboru stěhovacích služeb, kteří se náročnému stěhování uměleckých předmětů věnují.

Naše firma HrubyMOVING s.r.o. disponuje velkým vozovým parkem s vozy, které mají vnitřní polstrování stěn, bezpečnostními vozy a vozy s regulací teploty nákladního prostoru v rozmezí od -10°C do +30°C, kdy umělecké předměty ochráníme před teplotními výkyvy. Tím můžeme zajistit konstantní teplotu pro převážený objekt. Pro transport uměleckých děl vyrábíme speciální polstrované dřevěné, nebo sololitové boxy na míru, které zajišťují maximální ochranu uměleckého předmětu při převozu. Samozřejmě dodáváme ještě další obalové, fixační materiály a výplně.

Vždy volíme ideální a bezpečnou variantu zabalení uměleckého předmětu po poradě s Vaším uměleckým kurátorem. Pokud vlastního kurátora nemáte, vyhledáme Vám odborníka, s kterým naplánujeme potřebné podmínky pro stěhování uměleckých předmětů, obrazů, soch, sbírek a podobně.

Pro stěhování uměleckého předmětu je nutná pečlivá příprava, naplánování převozu a doručení na místo určení, stejně jako vlastní zabalení uměleckého předmětu. Pro manipulaci s exponáty máme speciální, vysoce citlivé robotické přístroje, s kterými dokážeme s maximální jemností stěhovat drahocenný náklad i ze špatně přístupných schodišť. Samozřejmě máme pojistky, které zabezpečí Vaše umělecké předměty a sbírky. Také zařizujeme speciální připojištění pro každé konkrétní stěhování uměleckých předmětů.

Během přepravy uměleckého předmětu jsou ve voze dva naši technici, v případně potřeby zvýšené bezpečnosti zajišťujeme ostrahu, nebo profesionální bezpečnostní službu. Také Vy se můžete účastnit převozu Vašeho obrazu, umělecké sbírky, sochy, nebo dalšího umění do místa určení. Předměty jsou připevněny ke stěně přepravního prostoru, aby nemohlo docházet k posunu předmětů během cesty. Celý průběh přepravy je monitorován indikátory manipulace, které zaznamenají jakékoli nárazy, pohyb, nebo naklopení předmětu. Naše vozy stěhující umělecké předměty jsou také monitorovány pomocí systému "Truck Data Memory", který zaznamenává kompletní průběh transportu, a díky kterému můžete sledovat právě probíhající stěhování uměleckého předmětu.

Stěhujeme také archivy, fondy a knihovny ve speciálních přepravních boxech tak, abychom neporušili chronologii signatur a číslování. Cenné písemnosti připojišťujeme a v případě potřeby zvýšení bezpečnosti zařídíme ostrahu, která bude po celou dobu stěhování, přepravy a doručení písemností přítomna.

Napište nám pomocí nezávazného poptávkového formuláře a zeptejte se na možnosti stěhování uměleckých předmětů, nebo nás kontaktujte na jedné z poboček
HrubyMOVING s.r.o. Praha, Brno, nebo Ostrava.

PRO STĚHOVÁNÍ UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ NABÍZÍME TYTO STĚHOVACÍ SLUŽBY:

 • Zajištění uměleckého kurátora a poradenství
 • Návštěva našeho technika
 • Přesný plán stěhování uměleckého předmětu
 • Balicí služba pro umělecké předměty
 • Výroba bezpečnostních boxů na míru
 • Vozy s regulovanou teplotou prostoru
 • Obalové materiály pro umělecké předměty
 • Truck Data Memory - monitorování přepravy
 • Speciální technika pro přesun nákladu
 • Bezpečnostní služba, nebo ostraha
 • Bezpečná přeprava uměleckého předmětu
 • Pojištění stěhování uměleckých předmětů
 • Indikátory manipulace - překlopení, nárazy
 • Předávací protokoly o stavu exponátu
 • Převzetí zodpovědnosti za exponát
 • Stěhování uměleckých předmětů do zahraničí
 
Copyright © 2010 Hruby MOVING