kontakt

stěhování Praha

Kostelecká 879
196 00 Praha 9 - Čakovice
Tel.: +420 283 930 222
+420 283 931 221 dispečink
E-mail: hrubymoving@hrubymoving.cz

stěhování Brno

Brněnská 289
664 61 Holasice
Tel.: +420 547 212 626
E-mail: brno@hrubymoving.cz

stěhování Ostrava

Průmyslový areál Homola
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava - Kunčičky
Tel.: +420 596 613 969 skype
E-mail: ostrava@hrubymoving.cz

poptávka

Zeptejte se na CENU!


Stěhovací služby nabízené společností HrubyMOVING s.r.o.
v pobočkách Praha, Brno a Ostrava

Budete stěhovat Vaši firmu, byt, uměleckou sbírku, těžké předměty, nebo archiv? Naše nabízené stěhovací služby a jejich variabilitu naleznete vypsané níže. Svým zákazníkům poskytujeme stěhovací služby s certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001 a vysokým pojistným krytím. Garantujeme tak našim klientům maximální bezpečnost přepravovaného majetku. Vlastníme rozsáhlý vozový park, díky kterému můžeme klientům poskytnout ideální velikost přepravního prostoru, aby nedocházelo ke zbytečným finančním ztrátám kvůli přepravě. Disponujeme také stěhovacími auty s vnitřním polstrováním, nebo s regulací teploty nákladního prostoru. Přestěhujeme Vás bezpečně i do zahraničí. Mezinárodní stěhování pro nás není problémem, od logistiky dopravy a bezpečného transportu nákladu, až po potřebná povolení. Plánování přípravy na stěhování je další stěhovací služba, kterou poskytujeme našim klientům, abychom eliminovali rozsah jejich povinností spojených se stěhováním. Neváhejte se zeptat na radu a napište nám na pobočku v Praze, Brně, nebo Ostravě, anebo využijte rychlého formuláře, poptávka.

Technická kontrola - náš technik vytvoří optimální plán stěhování, řídí přípravy i celou realizaci stěhování. Od balících služeb, přes naložení, transport a umístění stěhovaných předmětů. Záleží jen na Vás, jaké stěhovací služby naší firmy využijete.

Mezinárodní stěhování na území Evropy a kontinentu - pro firmy i soukromé osoby vyřídíme kompletní dokumentaci a povolení potřebná k přestěhování majetku mezi státy. Vytvoříme harmonogram celého stěhování, který je striktně dodržován a vybereme vhodné vozy, které Vám dopraví majetek ve stanovený čas na místo určení.

Mezinárodní stěhování do zámoří - pro firmy i soukromé osoby vypracujeme plán převozu předmětů, jejich zabalení a bezpečné uložení do speciálních kontejnerů, ale i vyložení včas na místě určení. Naše firma zajistí veškerou dokumentaci a povolení spojená s transportem nákladu přes hranice.

Stěhování bytů - vytvoříme s Vámi efektivní plán stěhování Vašeho bytu, tak abychom se vyhli vysokým finančním nákladům. Můžete si vybrat z nabízených stěhovacích služeb, jestli budete potřebovat kompletní zajištění přestěhování bytu s balící službou a montáží nábytku, anebo si předměty připravíte ke stěhování sami a my Vám zajistíme nakládání, převoz a vyložení nákladu ve Vašem novém bydlišti.

Demontáž a montáž nábytku - nabízíme také jako součást stěhovací služby montáže nábytku. Pokud budete potřebovat, naši školení pracovníci Vám demontují a po převozu zase smontují nábytkové sestavy všech druhů.

Obalový materiál - pro naše klienty máme také v nabídce obalové materiály za velmi nízké ceny. Krabice, bublinkové fólie, fixační fólie, lepicí pásky, fixační tělíska a další přepravní materiály.

Výroba bezpečnostních obalů - vyrábíme bezpečnostní obaly na míru, nejen pro umělecké předměty, ale i pro předměty, které vyžadují pevný, ochranný obal během přepravy. Většinou se jedná o zakázkovou výrobu obalů ze dřeva, nebo sololitové boxy.

Balicí služba - pro klienty, kteří nemají dostatek času, poskytujeme částečnou, nebo kompletní balicí službu. Naši pracovníci pečlivě zabalí předměty určené ke stěhování tak, aby nedošlo k jejich poškození během transportu.

Stěhování kanceláří a firem - zabezpečíme stěhování pro malé i velké firmy, vyměříme nové prostory a zkoordinujeme stěhování tak, aby nedocházelo k časovým ztrátám a potažmo i ztrátám finančním z nutnosti přerušení provozu firmy.

Stěhování výpočetní techniky - při stěhování výpočetní techniky označíme veškeré komponenty štítky, díky kterým se po transportu snadno zkompletují do původní sestavy. Podle space planu se také přiřadí k odpovídající kanceláři a zaměstnanci.

Zaškolení pracovníků a koordinace firmy - mezi stěhovací služby jsme zařadili i zaškolení vedoucích pracovníků firmy. Jejich znalost postupu a plánu stěhování výrazně napomáhá k urychlení procesu a celkové koordinaci na stěhovaném pracovišti.

Evidence majetku firem - provádíme také evidenci hmotného majetku firem při stěhování. Oštítkujeme veškerý nábytek a přístroje, vyhodnotíme jejich stav a vytvoříme přehlednou databázi, která usnadní a zrychlí koordinaci stěhování předmětů do nového prostoru.

Space plan -  po evidenci nábytku našimi techniky a vyměření nového objektu, do kterého se stěhujete, vytvoříme přehledný plán pro optimální rozmístění nábytku a techniky v prostoru. Tato stěhovací služba je velmi efektivní a šetří Váš čas.

Návrhy a drobné úpravy interiéru - na přání zákazníka také provádíme úklid, návrhy a drobné úpravy interiérů. Tuto nadstandartní službu je nutné objednat předem.

Stěhování uměleckých předmětů - tato stěhovací služba patří mezi speciality v našem oboru. Stěhujeme umělecké předměty a sbírky umění s maximální opatrností. Vyrábíme dřevěné přepravní obaly na konkrétní kusy a zajistíme jejich precizní a bezpečné zabalení, aby se během transportu nijak nepoškodily.

Stěhování archivů - jako jedni z mála provozujeme stěhovací služby pro knižní archivy a fondy. Používáme speciální přepravní skříně určené pro transport knih a spisů. Zaručujeme tak zachování řazení signatur a bezpečnou přepravu na místo určení.

Stěhování těžkých břemen a strojů - provádíme také stěhování těžkých předmětů a strojů, bez limitu hmotnosti stěhovaného předmětu. Máme k dispozici pojezdové vozíky a jeřáby, kterými zajistíme manipulaci s trezory, výrobními linkami a stroji.

Skladování - samozřejmou součástí našich stěhovacích služeb je i skladová služba. V průběhu stěhování Vám můžeme dočasně uskladnit věci v našich pojištěných a hlídaných halách, nebo kde si můžete pronajmout skladový prostor i na delší období.

Ekologická likvidace starého zařízení - zajistíme pro Vás likvidaci starého nábytku a dalších předmětů, které již nechcete stěhovat. Samozřejmě se řídíme se podle platných norem pro likvidaci odpadu a ekologických norem pro likvidaci nebezpečného odpadu.

 
Copyright © 2010 Hruby MOVING